Etiketten
Specificeer de etikettekst en opmaak hier.
Label
Voer of voeg de tekst in die u op alle etiketten wilt laten verschijnen.
Label tekst
Voer de tekst in die u wilt weergeven op het etiket. U kunt ook een databaseveld invoegen.
Adres
Maakt een etiket met uw retouradres. Tekst die in het tekstvak Label staat wordt overschreven.
Kies LibreOffice - VoorkeurenExtra - Opties - LibreOffice, en klik dan op de tab Gebruikersgegevens om uw retouradres te wijzigen.
Database
Select the database that you want to use as the data source for your label.
Tabel
Selecteer de databasetabel die de velden bevat die u wilt gebruiken in uw etiket.
Databaseveld
Selecteer het gewenste veld en klik op de pijlknop links van het vak om het geselecteerde veld in het tekstvak Label in te voegen.
The name of the database field is bounded by brackets in the Label text box. If you want, you can separate database fields with spaces. Press Enter to insert a database field on a new line.
Notatie
You can select a predefined size format for your label or a size format that you specify on the Format tab.
Continu
Drukt etiketten af op kettingpapier.
Vel
Drukt etiketten af op losse vellen.
Merk
Selecteer het papiermerk dat u wilt gebruiken. Elk merk heeft zijn eigen formaten.
Type
Selecteer het formaat dat u wilt gebruiken. De beschikbare formaten zijn afhankelijk van het merk dat u hebt geselecteerd in de lijst Merk. Als u een eigengemaakt etiketformaat wilt gebruiken, kiest u [Gebruiker] op het tabblad Formaat om dat formaat te gebruiken.
Info
Het papiertype en de afmetingen van het etiket worden aan de onderzijde van het gebied Grootte weergegeven.